İnsan Kaynakları

Birlikte Güzeliz.

İki elin sesinin gücüne inandık ve birlikte başardığımızı hep birlikte kutladık. Gücümüzü, bir arada çok güzel bir aile olmamızdan aldık. Burası, eviniz çünkü her zaferi birlikte kazanıp birlikte çoğalttık. Yenilerinde de aynı gücü yine birlikte başaracağız.

İŞİM GELİŞİM PROGRAMI

Birlikte Gelişiyoruz.

İsra Holding olarak birlikte kazandığımız başarı ve bu başarıdaki en büyük gücümüz olan paylaşım felsefesini, eğitim alanında da sürdürüyoruz. Güçlü ekibimiz, mottomuz, yaşama ve insana saygıyla attığımız adımlarda sektörel tecrübemizin, başarı yolunda yeni nesillere hayallerinin kapısını aralayacağını biliyor ve onları her konuda destekliyoruz. Üniversite öğrencilerine yönelik eğitim / staj programları sayesinde gelecekte ekibimizin birlikte yürüdüğü yolu bizimle yürümeleri için durmaksızın çalışıyoruz.

İSRA AKADEMİ

Pratiğin teori kadar önemli olduğunu, tecrübe olmadan ilerleme olmayacağını düşünüyor kendi insan kaynağımızı kendimiz yetiştiriyoruz. İsra Akademi’de hem geleceğin hem de ülkemizin profesyonellerini yetiştiriyoruz.

KARİYER

Beşerî Sermaye Odaklı İnsan Kaynakları Yönetimi

İsra Holding olarak kurum kültürümüze uygun gücümüze güç katacak tecrübeli, inovatif ve dinamik yol arkadaşların istihdamını sağlayarak şirketimizi daha ileriye taşımak istiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla beraber yan yana yürüdüğümüz bu zorlu yolda kendimizi sürekli geliştiriyor, iyileştirmeye devam ediyoruz. İç müşterilerimize güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunup iş süreçlerini verimli şekilde yapmalarını destekliyoruz.

Öğrenen Organizasyon ve Kültür Yönetimi

Şirketimiz, iç paydaşlarımızı öğrenen organizasyon yapısına dahil ederek planladığı hedeflere hızlıca ulaşma gayesi içindedir. Kurumumuzun böyle bir vizyonla ve üst yönetim desteği ile yola çıkması çok önemli ancak bu vizyonu gerçekleştirecek olanlar yine şüphesiz ki kurum çalışanlarımız olacaktır.
Değişen çevre ve rekabet koşullarına uygun olarak gerekli stratejilerin belirlenmesi ve öğrenmenin gerçekleştirilmesi için yol arkadaşlarımızın bireysel ve mesleki gelişimleri için gerekli eğitim uygulamalarına önem veriyoruz.

Katılımcı Yönetim

Çalışanlar, kuruluşun karar alma sürecinde görüşlerini bildirmeleri için teşvik edilir. Yönetim, çalışanları organizasyonel süreçleri çok daha verimli hale getirebilecek fikir ve öneriler üretmeye motive eder. Bu sayede çalışanın çekinmeden fikrini beyan etmesi, ortaya yapıcı ve inovatif sonuçlar doğurmaktadır. Şirketimizin katılımcı yönetim biçimini benimsemesinin arkasındaki ana fikir, mottomuzda belirttiğimiz gibi birlikte yürürken, hedeflere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve rekabette önde olmaktır.