Kurumsal

Birlikte… Daima İleriye.

İsra Holding olarak giderek daha fazlasını hedefliyor ve daima pozitif bir ivmeyle yüzümüzü geleceğe çeviriyoruz. Yüksek bir kalite anlayışıyla sektörün ‘ilk ve en’lerine imza atarken başarımızı da her konuda birlikteliğin gücünden alıyoruz.

Çeyrek asırlık bir deneyim, ileri mühendislik tecrübemiz ve finansal gücümüzle, bulunduğumuz her sektörde ilk ve en iyi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle çıktığımız her yolda, Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olarak dünyanın dört bir yanında adımızdan söz ettirirken nitelikli personelimizin üstün başarılarıyla hep birlikte daha güçlüyüz.

Küresel pazarda; gayrimenkul, enerji, ticaret, turizm ve daha birçok sektöre yönelik faaliyetlerimizin ardında çağın gereklerine uygun modern çalışma yöntemleriyle geleceğe daha güçlü ve aydınlık adımlar atıyoruz. Gerek malzeme ve ekipman kalitesi gerekse sürekli gelişen deneyimli ekibimiz, başarımızın sırrını ortaya koyuyor.

İsra Holding olarak inşaat sektöründe dünyanın en büyük on kuruluşu arasında yer almayı hedeflerken bunu gerçekleştireceğimize olan inancımız, bu birlikteliğin görkemli başarısından kaynaklanıyor.

Yönetim Kurulu

İsra Holding olarak 2002 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz her alanda, iş anlayışımızın temelini oluşturan ilkelerimizle hareket ediyoruz. Ticaretin esaslarına uygun ve belirlenen kurallar çerçevesinde yaptığımız her işe kalite ve prestij katıyoruz.

Sadece kendi başarımıza odaklı değil, kazandıkça kazandıran, büyüdükçe geliştiren bir sinerjiyle müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza ticari ve manevi katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kurumsal duruş, güven ve şeffaflık esaslı ilişkilerle girdiğimiz her sektörde en güvenilir şirketler arasındayız. Bugün Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biriysek, en büyük payı çalışma ilkelerimize borçluyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda daima sürdürülebilir kaliteye odaklandık. Bugün, aynı misyonla Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olarak dünyanın dört bir yanına ulaşıyoruz. Küresel pazarda; gayrimenkulden, enerjiye, ticaretten, turizme ve daha bir çok farklı sektöre yönelik faaliyette bulunuyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
Abdurrahim Tavlı

Yönetİm Kurulu ÜYELERİ

CEO
Ravad Ramazanoğlu
Yönetim Kurulu Üyesi
Muhammed Veysel Vural

Değerlerimiz

 • Adımlarımız hep ileriye…

  Birlikte Yürüyoruz.

 • Hedefimiz gelecek…

  Birlikte Gerçekleştiriyoruz.

 • Hayallerimiz büyük…

  Birlikte İnanıyoruz.

 • Başaracağımızı biliyoruz…

  Birlikte Çalışıyoruz.

 • Toplumu ve geleceği güzelleştiriyoruz…

  Birlikte İnşa Ediyoruz.

 • İnsan ve çözüm odaklıyız…

  Birlikte Çok Güçlüyüz.

 • Kaliteli ve kusursuz hizmet…

  Birlikte Üretiyoruz.

 • Dünyanın en iyisi olmak istiyoruz…

  Birlikte Çalışıyoruz.