Sektörler

Birlikte İnşa Ediyoruz...

İsra Holding olarak geleceğinizi tasarlarken aynı zamanda yatırımlarınıza da değer katıyoruz. Markalı konut, villa, alışveriş merkezi, otel, ofis, kamu ve kentsel dönüşümlerinin yanı sıra alt ve üst yapı çalışmalarında da inşaat sektörüne yön veriyoruz. Türkiye’nin hemen her noktasındaki çözüm ortaklarımızla ilerlediğimiz bu yolda, kısa zamanda lider olmanın hayalini birlikte gerçekleştiriyoruz.

FİNANS

İsra Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayı ile sermaye piyasası mevzuatı uyarınca gayrimenkul ve girişim sermayesi portföy yönetim şirketi olarak kurulmuştur. Sermaye Piyasası Kurulu’ndan alınan faaliyet izni sonrasında gayrimenkul fonları ve girişim sermayesi fonlarının kuruluşu ve yönetimi konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

TURİZM

Spa, termal ve şehir oteli konseptli turizm yatırımlarımızla hem yerli hem yabancı binlerce misafirimize, kültür, sağlık, konaklama, termal, spa, gastronomi ve kongre alanlarında hizmet veriyoruz.

ENERJİ

Birlikte… Çok Daha Doğal, Çok Daha Enerjik!

Dünya çapında önemi giderek artan sürdürülebilir alternatif enerji alanında da farkındalık oluşturan adımlar atıyoruz. Ağrı-Diyadin’deki sondaj sahamızda Geosima Sondaj iştirakimizle sondaj yapıyor ve çıkardığımız karbondioksit gazı ve su buharı ile temiz enerji üretiyoruz. Doğa dostu bir enerjiyi artırarak geleceğimize sürdürülebilir kaynaklar bırakmak için çalışıyoruz.

PERAKENDE

300.000 m2 üzerindeki alışveriş merkezi yatırımımızla dünya markalarını misafirlerimizle buluşturuyoruz. Ülkemizin ekonomik başkenti İstanbul ve zirvesi Ağrı’da bulunan alışveriş merkezlerimizde hem ülke ekonomisine hem de gelişen genç nüfusun istihdamına katkıda bulunuyoruz.

Türkiye ve dünyada perakende sektörüne yön veren iş ortaklarıyla çalışıyor yenilikçi bakış açımızla sektörün geleceğine yön veriyoruz.

V Metroway
V Mall İstanbul
Ağrı Kompleks
Ağrı’da yer alan ve başta Ağrı olmak üzere komşu il ve bölgelere değer katması hedeflenen karma projemiz; 2.000 adet konut…